Kongresové sály, ubytování, teambuilding, outgoingové služby
Kongresové sály celé České republiky
Právě se nacházíte: Kongres Park > Teambuilding

Out / Indoor teambuilding

Chcete stmelit zaměstnance či zpříjemnit atmosféru na pracovišti? Potřebujete, aby se mezi nimi zvýšila soutěživost? Při přípravě je důležitá vzájemná spolupráce mezi zadavatelem a našim specialistou, který Vám připraví program teambuildingu dleVašich představ a požadavků.

Nabízíme:

Teambuilding
  • teambuildingové akce pro každé počasí
  • zábavné a adrenalinové zážitky (iluzionista, ohnivá show, čtyřkolky, paintball, let balónem, helikoptéra, testdrive a další)
  • teamové hry a hry pro jednotlivce (teamové hry a rozvoj týmového ducha, hry pro jednotlivce a rozvoj osobnosti)
  • programy pro rodinné příslušníky ve formě večerních nebo i celodenních akcí jako firemní benefit (stmelení se s firmou, větší loajálnost k firmě)

Nabídka aktivit

Fun & Fitness

Fun & Fitness

Na pořadu dne je týmový duch. Společně vylezete na horu, přeplavete jezero, postavíte loď a překonáte mosty. Účastníci ochutnají na vlastní kůži význam soudržnosti a bezproblémové spolupráce ve skupině.

Vedení a zaměstnanci, ale i zákazníci promění hravou formou své mezilidské vztahy a zvládají tak lépe neobvyklé situace a úkoly. Ambice v soutěži, umění prohrávat a radost z vítězství. Ve hře se projevují paralely každodenního života úžasným zpùsobem. Účastníci mají takto možnost poznat sama sebe z jiného úhlu. Tyto hry v sobě skrývají prvky, které napomáhají rozvíjet logické myšlení, řešit krizové a nestandardní situace, nutnost spolupracovat s týmem a spoustu dalšího.

Večerní program

Večerní program

Potřebujete zaplnit časovou prodlevu, pobavit se večer trochu jinak nebo se snad něco nového naučit a dozvědět zábavnou formou? Následující nabídka je plná nových zážitků a zajímavých aktivit. Doporučujeme pro večerní program na hotelu.


Teambuilding

Teambuilding

Soudržnost, spolupráce a připravenost členů týmu v oblasti komunikace jsou rozhodujícími faktory pro Váš obchodní úspěch. Zvyšování nároků na efektivitu, redukce pracovních míst (restrukturalizace), spojování různých firem či oddělení dělá získávání a podporu těchto důležitých stavebních součástí stále obtížnějším. Tým nabízí obrovský potenciál pro produktivitu, inovaci a úspěch – a my Vám chceme pomoci tento potencionál využít co nejlépe. Naše teambuildingy jsou připraveny v souladu se vzdělávacími postupy a skládají se z cvičení k budování důvěry, motivace, de-eskalace a komunikační podpory.

Výhody Kongrespark.cz
Jednoduché objednávání služeb

Po celou dobu realizace komunikujete s přiděleným manažerem zakázky, který se starý o všechny vaše pohledávky.

Individuální přístup

Veškeré služby jsou šité na míru dle Vašich představ. Na jeden Váš požadavek Vám připravíme několik variant řešení, z nichž si můžete vybrat.

Úspora pro Vás

Díky síti nasmlouvaných kapacit jsme schopni nabídnout výrazně lepší podmínky než v případě individuálních rezervací.

Péče od A po Z

V rámci péče o Vaši firmu je pro nás stejně důležité zajistit jak "malou" službu pro zaměstnance, tak náročný kongres pro Vás.

Kongrespark.sk

Vybíráme z našich hotelů

Hotel Bohemia Chrudim

Počet hvězdiček: 4 Počet hvězdiček: 4 Počet hvězdiček: 4 Počet hvězdiček: 4

Cena od: 745,-,-

Kapacita: 105

Hotel Michael


Cena od: 850,-,-

Kapacita: 105

Hotel Fontána (Bujnoch)

Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5

Cena od: 475,-,-

Kapacita: 100


Kontaktujte nás
+420 226 807 037
info@kongrespark.cz
Doporučujeme tento hotel

Hotel Rusava

Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5 Počet hvězdiček: 5


Cena od: 560,-,-

Kapacita: 150 osob